Price: $49.190
Original Price: $56.790
| Material | Protein Silk High Temperature Fiber Mix |
| Color | Multicolor |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Heat Tolerence | 100 |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Largo | 55 cm |
| Ancho | 3 cm |
| Peso Neto | 155 g |
| SKU | sb260408133558295799694 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.